Mislim da smo svi počeli sa odbrojavanjem dana preostalih do Božića.
Budući da moji najbliži nikad ne znaju što mi pokloniti, sastavila sam prvenstveno njima listu želja da ove godine ne griješe (hehe). Ako vas zanima što sam si poželjela, nastavite čitati post.
Stvarno već godinama patim za Sleek paletama i iskreno- ne znam zašto si ih jednostavno nisam nikad naručila. Svaki mjesec si kupim koji novi proizvod i mogla sam već davnih dana i Sleek palete. Ako ne dobijem ni jednu za Božić-kupujem konačno sama. Haha!
Također, želim ovu Max Factor paletu. Prekrasna je. Znam da imam sličnih nijansi u paletama koje već posjedujem, ali Max Factor je jedan od mojih najdražih brendova i jednostavno moram imati ovu paletu.
Isto tako, odlučila sam se malo baciti na istraživanje Revlon ponude. Ne znam zašto, ali u ovim godinama bloganja sam Revlon nekako konstantno preskakala. Vrijeme je da se to promijeni.
Golden Rose tekući ruževi oduševljavaju sve ljubiteljice ruževa pa tako i mene. Želim si nijansu broj 05 i vjerojatno ću si je kupiti puno prije Božića.
Slika Ardel trepavica je samo simbolična, nije mi bitan brend. Uglavnom, želim se malo više aktivirati povodom nanošenja trepavica jer svaki makeup na očima učine mnogo ljepšim. Tako da si mislim da ću za prvu ruku naručiti hrpu jeftinih trepavica sa ebaya.
Zaželjela sam se svog omiljenog parfema. Mislim da bi si uskoro mogla kupiti novu bočicu jer Bvlgari Omnia Amethyste je nešto savršeno.
I to je sve od kozmetike što si želim, skromna sam.
Na piku imam poneki organizator za nakit i modne dodatke,a prvi je ovaj za ogrlice sa ebaya.
I jako mi se sviđaju organizatori za sunčane naočale.
I zadnja stvar koju si želim kao poklon za Božić su slušalice (velike) jer mi one od svih ovih stvari stvarno trebaju.
Kako vam se čini moja lista želja?
Što si vi želite za Božić (osim mira, ljubavi, zdravlja i sreće)?
Kissi kissi
G
- četvrtak, studenoga 10, 2016
- 10 Comments









